Novinky

Jsme Shop roku 2023!

 

shop roku 5
 
Podnikání není lehká věc, ale jedna z nejtěžších věcí je, že majitele a šéfy často nemá kdo pochválit.
My máme štěstí na nejlepší zákazníky pod sluncem - vás všechny, kteří se nám nebojí říct, co zlepšit a podporují nás. Víme tak, že to co děláme, dává smysl.

Věříme, že české hračky si zaslouží být vidět. Za každou značkou stojí úžasný příběh a my je chceme vyprávět i dále. Proto je nám velkou ctí, že to tak vidí i profíci z byznysu.
Nečekaného a úžasného ohodnocení se nám dostalo na vyhlášení soutěže pořádané Heureka group: Shop roku 2023.
 
Když dorazila pozvánka na vyhlašování, měli jsme šimrání v žaludku. To začalo opadat, když jsme se neumístili ani na třetím, ani na druhém místě.
Věřili jsme, že je naše 4. nebo 5. místo. Pak to přišlo jako rána z čistého nebe.
Z úst (naší milé zákaznice) Zorky Heidové a Tomáše Zástěry vyšly ony tři slova a my byli během pár vteřin v záři reflektorů.
David Chmelař, CEO Heureka group nám potřásl pravačkou a my jsme jen nevěřícně kroutili hlavami.
 
 
shop roku 4

Co znamená dostat cenu Shop roku?
6 odborníku z odborné poroty sestavilo žebříček firem, které mají silný příběh, přínos a dělají svojí práci dobře. Takové firmy si zaslouží pozornost a hlavně podporu v tom, co dělají.

 

 

 

Komu u Huga patří tato cena?

- zákazníci
Bez vás by to vážně nešlo. Každý den nám voláte, píšete maily a povídáte si s námi v obchodech. Jste skvělí a není vám jedno co (a odkud) vaše děti dostanou do ruky.

- zaměstnanci
Na zboží nemáme čárové kódy. Každý produkt má svoje jméno. Nepípáme.
Naši parťáci mají české hračky rádi a znají je. Jen proto umí poradit a leccos zařídit. A že mají nějaký ten hendikep? Nevadí, u nás má místo každý čestný a pracovitý člověk.

- výrobci
I když noví vznikají a nějaký občas skončí, je naším poselstvím pomáhat jim fungovat jak to nejlépe jde. Často nám pak vyjdou vstříc a vykouzlí nebo opraví nějakou tu lahůdku. Jsou to prostě borci.

- Hugo
Hugo je jaký je. I když už je starší, je to pořád rošťák, občas si dělá co chce, občas se mu něco nepovede, ale na české hračky (a další vychytávky pro děti) nedá dopustit.
Děkujeme za každou malou podporu a přivřené oko, když se nám něco nepovede.

Díky že jste s námi, tato cena patří vám všem!
Adéla a Honza

shop roku 6

 

Video: Hračky na celý život

 

Grant z čistého nebe

Bylo nebylo, jednoho letního dne se nám ozvali Pavlína s Markem. Už jsme se báli, že to bude jen další nemastný neslaný telefonát...

Opak byl pravdou a my jsme začali pookřívat. Budeme mít svůj první reklamní spot!

Práce dvojice tvořící pod názvem „Kuk!“ se nám líbila, a tak jsme si plácli a vydali se do neprobádaných vod grantů.

Ministerstvo kultury se rozhodlo skrze Kreativní vouchery podpořit malé firmy. My malou firmou jsme, a tak jsme si po doložení spousty dokumentů, podepsaných ověřeně, notářem a vlastní krví, začali rozmýšlet námět a scénář.

Adela

Vodickova hugo chodi bos

 

 

Vodickova hugo chodi bos

Vodickova hugo chodi bos

Kamera, klapka, akce!

Čas letěl jako voda a my se najednou ocitli v úžasném retro bytě. A k tomu s kameramanem, asistentkou, maskérkou, občerstvením a – teď se držte – skupinou seniorů.

Pokud jste si mysleli, že dříve narození lidé jen na všechno nadávají a zabírají místo v tramvaji, aby ulovili na druhém konci města rohlík o padesátník levněji, tak jste na omylu. Tato parta úžasně vitálních a vtipných osmdesátníků se sešla, aby dokázala, co v nich je.

Výsledkem té neskutečné energie jsou následující videa.

 

 

 

Pro hravější den

Babičky a dědečkové doslova dokázali, že hrát si je třeba v každém věku, jen je potřeba mít ty správné hračky a veselou mysl.
A co tím chtěl říci Hugo? Za kvalitou svých hraček si stojíme, jinak bychom je přece neprodávali! Věříme, že kvalitní, rozvíjející, estetické a bezpečné hračky umí nejen udělat radost a rozvíjet naše smysly, ale zároveň můžou s přehledem vydržet pro další generace.

Adela

Vodickova hugo chodi bos

 

 

Děkujeme za podporu

Pokud se vám líbí, co už devět let děláme, určitě nás podpořte nákupem. Jsme sociální firma a všechny vydělané peníze vracíme zpět do rozvoje českého hračkářského trhu.

Podpoříte tak nejen Adélu, Honzu a jejich rodinu, ale i rodinu větší, do které se počítají zaměstnanci (70 % z nich hendikepovaní) a přes 150 českých a slovenských výrobců. Zkrátka nepřijde ani státní kasa a místní komunity, které se snažíme rozmazlovat nejrůznějšími sousedskými aktivitami. No a v neposlední řadě vám poděkuje i planeta.

Pokud už se má něco kupovat, tak naše krásné kousky ušetří stovky tun CO2 a dalších škodlivin, které mají na hrbu jejich čínské protějšky.

Děkujeme!

seniori 9

seniori 10

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz