Vrácení a výměna

Vrácení zboží v zákonné lhůtě - ESHOP

Zboží u nás zakoupené přes eshop můžete vrátit do 14 dní od jeho převzetí / doručení. Podmínkou je, aby bylo zboží v originálním obalu, nepoškozené a nejevilo známky používání.

Pokud se pro vrácení rozhodněte, stáhněte a vytiskněte tento formulář: Odstoupení od smlouvy 2024 případně přepište veškeré náležitosti na papír a přiložte do balíku.

Zboží vracejte pouze na tuto adresu:


Hugo chodí bos s.r.o.
Milady Horákové 26
Praha 7
17000

 

Zásilky zaslané na naše prodejny, sídlo firmy, Zásilkovnu nebo dobírkou a pod nebudou převzaty. Náklady na vrácení zboží zpět k nám do skladu jdou za vámi.

 

pdficon Formulář v PDF ke stažení

 

Výměna zboží v zákonné lhůtě - ESHOPVýměna je možná do 14 dnů od převzetí / doručení zboží.
Pokud potřebujete vyměnit totožné zboží za jinou velikost, nebo za zboží se stejnou cenou, objednejte prosím novou objednávku s platbou PŘEVODEM a do poznámky napište za jakou objednávku ji hodláte vyměnit.
Po přijetí vaší původní objednávky vám odešleme novou zásilku. Náklady na novou dopravu je možné zaplatit buďto na DOBÍRKU nebo PŘEVODEM.

Náklady na vrácení zboží zpět k nám do skladu jdou za vámi.

 

Vrácení a výměna zboží zakoupené na prodejně


Pokud zakoupíte zboží na jedné z našich prodejen (bez předchozí objednávky na eshopu), lze zboží vyměnit pouze za jiné zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě do 14 dní od zakoupení.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz