Video: Hračky na celý život

 

Grant z čistého nebe

Bylo nebylo, jednoho letního dne se nám ozvali Pavlína s Markem. Už jsme se báli, že to bude jen další nemastný neslaný telefonát...

Opak byl pravdou a my jsme začali pookřívat. Budeme mít svůj první reklamní spot!

Práce dvojice tvořící pod názvem „Kuk!“ se nám líbila, a tak jsme si plácli a vydali se do neprobádaných vod grantů.

Ministerstvo kultury se rozhodlo skrze Kreativní vouchery podpořit malé firmy. My malou firmou jsme, a tak jsme si po doložení spousty dokumentů, podepsaných ověřeně, notářem a vlastní krví, začali rozmýšlet námět a scénář.

Adela

Vodickova hugo chodi bos

 

 

Vodickova hugo chodi bos

Vodickova hugo chodi bos

Kamera, klapka, akce!

Čas letěl jako voda a my se najednou ocitli v úžasném retro bytě. A k tomu s kameramanem, asistentkou, maskérkou, občerstvením a – teď se držte – skupinou seniorů.

Pokud jste si mysleli, že dříve narození lidé jen na všechno nadávají a zabírají místo v tramvaji, aby ulovili na druhém konci města rohlík o padesátník levněji, tak jste na omylu. Tato parta úžasně vitálních a vtipných osmdesátníků se sešla, aby dokázala, co v nich je.

Výsledkem té neskutečné energie jsou následující videa.

 

 

 

Pro hravější den

Babičky a dědečkové doslova dokázali, že hrát si je třeba v každém věku, jen je potřeba mít ty správné hračky a veselou mysl.
A co tím chtěl říci Hugo? Za kvalitou svých hraček si stojíme, jinak bychom je přece neprodávali! Věříme, že kvalitní, rozvíjející, estetické a bezpečné hračky umí nejen udělat radost a rozvíjet naše smysly, ale zároveň můžou s přehledem vydržet pro další generace.

Adela

Vodickova hugo chodi bos

 

 

Děkujeme za podporu

Pokud se vám líbí, co už devět let děláme, určitě nás podpořte nákupem. Jsme sociální firma a všechny vydělané peníze vracíme zpět do rozvoje českého hračkářského trhu.

Podpoříte tak nejen Adélu, Honzu a jejich rodinu, ale i rodinu větší, do které se počítají zaměstnanci (70 % z nich hendikepovaní) a přes 150 českých a slovenských výrobců. Zkrátka nepřijde ani státní kasa a místní komunity, které se snažíme rozmazlovat nejrůznějšími sousedskými aktivitami. No a v neposlední řadě vám poděkuje i planeta.

Pokud už se má něco kupovat, tak naše krásné kousky ušetří stovky tun CO2 a dalších škodlivin, které mají na hrbu jejich čínské protějšky.

Děkujeme!

seniori 9

seniori 10

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz