#MujSousedJeBorec

Vánoční svátky jsou časem, kdy se schází rodiny, aby se na sebe usmáli, obejmuli se a udělali si navzájem radost. Pro nás se touto rodinou za 6 let stalo i naše hračkářství s bezvadným týmem kolegů, ale také dodavatelů - výrobců českých hraček.

Právě dost z nich se letos dostalo do svízelné situace z důvodu koronaviru a zavření obchodů. Poklesy prodejů v hlavním předvánočním období pro ně mají existenční problémy.

 

Proto jsme vymysleli výzvu #MujSousedJeBorec. Čeští výrobci jsou jedni z nás, sousedé z vedlejšího domu, města, vesnice.

 HCB_1

KDO
Můj i váš soused je borec, je to výrobce krásných českých hraček, možná bydlí ve vedlejším domě, městě, vesnici. Jsou to reální lidé se svými rodinami a příběhy. 

 CO
Pro hračkáře je vánoční sezóna klíčová a koronavirus vše podstatně změnil. Dost jich přemýšlí o své další existenci a ukončení výroby. Což je velká škoda, ale fakt.

CO S TÍM
U nás v hračkářství už 6 let podporujeme české výrobce tou nejpřirozenější formou. Propagujeme a prodáváme to nejlepší, co na trhu je. Za tu dobu jsme si našli tisíce zákazníků a podporovatelů a pomohli desítkám výrobců.

Pořád je ale dost lidí, kteří neví, že “mujsousedjeborec” a jak ho podpořit.

KDY
Vánoce jsou časem, kdy chceme své blízké obdarovat. Tak proč je obdarovávat něčím, co udělá jen procenta ve výsledcích nadnárodních korporacích? V našem výběru je pře 1500 nádherných kousků z české kotliny, takže své si najdou holčičky, kluci, maminky i tatínci, babičky, dědečkové a všichni ostatní hraví tvorové. 

CO S TÍM
1. Mrkněte se, čím od nás byste mohli svým milým udělat radost.
2. Dejte vědět svým známým, možná i oni zrovna tápou, co na Vánoce pořídit. Jde "jen" o jedno rychlé kliknutí, ale tisíc jich může změnit dost. A hlavně nic to nestojí! Prosíme sdílejte, sdílejte, sdílejte!
3. Určitě se nám ozvěte, známe dobře každý kousek ze sortimentu, umíme poradit a rádi si s každým popovídáme ;-)

 Čestí výrobci mají na to nás zaujmout a dokázat, že “můjsousedjeborec”

 

5 důvodů pro českou hračku:

  • splňují přísné evropské normy
  • jsou vyráběné “fair-trade”
  • necestují přes půl světa
  • dají se většinou opravit
  • jsou prověřené po generace
bukacek2

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení