Stavebnice TROXI - 106 dílů

1 369 Kč
Objednáme pro Vás

Rádi stavíte, ale máte pocit, že už jste postavili, co jste mohli? Věřte nám, tohle ještě ne.

Originální stavebnice vymyšlená a vyrobená v rodinné firmě Makura dává dřevěným kostkám úplně nový rozměr.

Stavebnice TROXI v (nejen) dětech rozvíjí jemnou motoriku, kreativitu, fantazii, tvořivost, abstraktní a logické myšlení. A až bude čas jít ven, můžete vzít buková semínka a podle návodu vysadit nový strom. Protože zábava z obnovitelných zdrojů nás baví :)

Vyrobeno v České republice z bukového dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věk 3+

Dřevěná stavebnice TROXI je určena pro děti i dospělé. Dětem se při hře rozvíjí kreativita, fantazie, tvořivost, jemná motorika, abstraktní a logické myšlení. Pro dospělé je to skvělá forma relaxace a odpočinku. Všechny věkové kategorie si při stavbě nejrůznějších staveb a tvarů užijí spoustu zábavy. Objevte pokaždé jiný způsob skládání. Zasaďte si třeba strom a nechte ho pod vašima rukama růst. Kombinujte spolu jednotlivé dílky a vymýšlejte nepřeberné množství tvarů a obrazců. Tato sada obsahuje dohromady 106 dílů a jde kombinovat se všemi ostatními sadami TROXI.

Sada obsahuje: Kostka X - 30 ks, kostka T - 30 ks, destička 7,5cm - 15 ks, destička 12cm - 15 ks, destička 16,5cm - 15 ks, střední podstavec - 1 ks, semínko buku lesního - 2 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Školky
doporučený věk: 3-6 let, 6-8 let, 8-99 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: