Prodejna

Obchod na Letné, aneb "hračkářství na rohu"

Abyste se u nás cítí pěkně, ať už jdete jen kolem a chcete si udělat radost nebo když sháníte něco konkrétního. U nás vždy naleznete odbornou radu, aby vaše děti dostali do ruček nejen hračky kvalitní, ale i takové, které budou odpovídat jejich věku a stupni vývoje. 

Na 50m2 si "ošaháte" hračky, hry a doplňky pro děti od narození do 100 let. Máme také výběr knížek a dětského oblečení. Vše vyrobeno zásadně v České republice (nebo na Slovensku).

Abyste měli jistotu, že budeme mít vámi vyhlédnuté kousky na prodejně - využijte prosím objednávku přes eshop s vyzvednutím na Letné. Zakoupit si je můžete, jen když si vám budou líbit. 


Prodejna Letná

Milady Horákové 26
17000 Praha 7

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So - Ne: 10:00 - 16:00

+420 775 407 298

obchod@hugochodibos.cz

 

prodejna letna
prodejna letna

 

Opravna hraček

Opravna u nás funguje od listopadu 2019 a to jako sběrna.  Opravujeme převážně hračky české a historické a dále pak většinu z našeho sortimentu.

Jak to funguje? Paní prodavačka od vás vaše hračky přijme a sepíše protokol. Pan opravář si je poté vyzvedne a před opravou Vám sdělí cenu, případně zda je vůbec oprava možná. Dobu opravy prosím počítejte cca 3 týdny až měsíc. Až budou vaše hračky zpět ve formě, dáme Vám vědět a můžete se pro ně zase zastavit.


 

Proč opravovat hračky?

Dávat věcem nový život, zvlášť, když se jedná o "kamarády", kteří s námi toho tolik prožili je prostě super. Jak jsme nápad přetavili v realitu se dočtete v samostatném článku

Aktuálně tedy přijímáme hračky k opravě každý den během klasické otevírací doby.  

prodejna letna
prodejna letna

 

Kudy k nám

Městskou hromadnou dopravou 

Náš obchod se nachází na Praze 7 - Letné na ulici Milady Horákové 26. To je asi tak v půlce kopce mezi Strossmayerovým a Letenským náměstím, přímo u tramvajové zastávky "Kamenická".  Ve všední den zde zastavují každých pár minut tramvaje čísla 1, 8, 12, 25 a 26, Pěšky se k nám dá dojít také ze stanice metra Vltavská (linka C), případně procházkou z Hradčanské (linka A).


 

Autem

Pokud čekáte velký nákup, nebo jste z daleka, dá se k nám zajet i autem, jen parkování bývá občas trochu na delší dobu. K tomu účelu se dají využít smíšené zóny, nebo velké podzemní parkoviště na letenské pláni.

Letná je propojena se světem městským okruhem - Blankou, případně se dá přijet i po magistrále buďto od Brna nebo Ústí nad Labem.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení