Prodejna

Obchod na Letné, aneb "hračkářství na rohu"

Abyste se u nás cítí pěkně, ať už jdete jen kolem a chcete si udělat radost nebo když sháníte něco konkrétního. U nás vždy naleznete odbornou radu, aby vaše děti dostali do ruček nejen hračky kvalitní, ale i takové, které budou odpovídat jejich věku a stupni vývoje. 

Na 50m2 si "ošaháte" hračky, hry a doplňky pro děti od narození do 100 let. Máme také výběr knížek a dětského oblečení. Vše vyrobeno zásadně v České republice (nebo na Slovensku).

Abyste měli jistotu, že budeme mít vámi vyhlédnuté kousky na prodejně - využijte prosím objednávku přes eshop s vyzvednutím na Letné. Zakoupit si je můžete, jen když si vám budou líbit. 


Prodejna Letná

Milady Horákové 26
17000 Praha 7

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 16:00

+420 775 407 298

obchod@hugochodibos.cz

 

prodejna letna
prodejna letna

 

Opravna hraček

Opravna u nás funguje od listopadu 2019 a to jako sběrna.  Opravujeme převážně hračky české a historické a dále pak většinu z našeho sortimentu.

Jak to funguje? Paní prodavačka od vás vaše hračky přijme a sepíše protokol. Pan opravář si je poté vyzvedne a před opravou Vám sdělí cenu, případně zda je vůbec oprava možná. Dobu opravy prosím počítejte cca 3 týdny až měsíc. Až budou vaše hračky zpět ve formě, dáme Vám vědět a můžete se pro ně zase zastavit.


 

Proč opravovat hračky?

Dávat věcem nový život, zvlášť, když se jedná o "kamarády", kteří s námi toho tolik prožili je prostě super. Jak jsme nápad přetavili v realitu se dočtete v samostatném článku

Aktuálně tedy přijímáme hračky k opravě každý den během klasické otevírací doby.  

prodejna letna
prodejna letna

 

Kudy k nám

Městskou hromadnou dopravou 

Náš obchod se nachází na Praze 7 - Letné na ulici Milady Horákové 26. To je asi tak v půlce kopce mezi Strossmayerovým a Letenským náměstím, přímo u tramvajové zastávky "Kamenická".  Ve všední den zde zastavují každých pár minut tramvaje čísla 1, 8, 12, 25 a 26, Pěšky se k nám dá dojít také ze stanice metra Vltavská (linka C), případně procházkou z Hradčanské (linka A).


 

Autem

Pokud čekáte velký nákup, nebo jste z daleka, dá se k nám zajet i autem, jen parkování bývá občas trochu na delší dobu. K tomu účelu se dají využít smíšené zóny, nebo velké podzemní parkoviště na letenské pláni.

Letná je propojena se světem městským okruhem - Blankou, případně se dá přijet i po magistrále buďto od Brna nebo Ústí nad Labem.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz