Náhradní plnění

hugo_kominici

zvoneniMáte firmu a zaměstnáváte více než 25 zaměstnanců? Pak už jste pravděpodobně narazili na zákon o zaměstnanosti 435/2004 Sb. 

Možná už máte v týmu někoho se zdravotním znevýhodněním, tedy tzv. OZP (osobu zdravotně postiženou). Gratulujeme, že jste vytvořili podpůrné prostředí, a získali tak do týmu skvělého člena, který by jinak musel sedět doma.

Pokud jste ale ještě nenašli nikoho, kdo by Váš tým rozšířil a zároveň tak spolu s Vámi splnil zákonnou povinnost, máte dvě možnosti – odvést „pokutu“ do státního rozpočtu, a nebo prostřednictvím Náhradního plnění podpořit firmu, která zaměstnává postižené zaměstnance. Firma poskytující Náhradní plnění musí mít více než 50% procent zaměstnanců OZP.

kulickyHračkářství Hugo chodí bos je velmi hrdé, že vytvořilo chráněná pracovní místa a dokazuje, že to není těžké a pro firmu je to obohacující. Chcete-li s nám sdílet filosofii podpory malovýroby, české tradiční hračky a zaměstnávání lidí na základě jejich schopností, a nikoliv ladnosti chůze, pak využijte naši nabídku Náhradního plnění.

Hugo chodí bos se specializuje na originální České hračky, které jsou krásným dárkem pro zaměstnance i obchodní partnery. Po domluvě můžeme hračku doplnit Vaším logem, přidat k ní certifikát o jejím původu ve světových jazycích a podobně. Zkrátka pro Vás umíme vymyslet na míru skoro cokoliv.

Stačí kontaktovat Báru Kunstovnou na emailu bara@hugochodibos.cz nebo jí zavolat na 605 830 245 a domluvíme se. ☺

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz