Náhradní plnění

hugo_kominici

zvoneniMáte firmu a zaměstnáváte více než 25 zaměstnanců? Pak už jste pravděpodobně narazili na zákon o zaměstnanosti 435/2004 Sb. 

Možná už máte v týmu někoho se zdravotním znevýhodněním, tedy tzv. OZP (osobu zdravotně postiženou). Gratulujeme, že jste vytvořili podpůrné prostředí, a získali tak do týmu skvělého člena, který by jinak musel sedět doma.

Pokud jste ale ještě nenašli nikoho, kdo by Váš tým rozšířil a zároveň tak spolu s Vámi splnil zákonnou povinnost, máte dvě možnosti – odvést „pokutu“ do státního rozpočtu, a nebo prostřednictvím Náhradního plnění podpořit firmu, která zaměstnává postižené zaměstnance. Firma poskytující Náhradní plnění musí mít více než 50% procent zaměstnanců OZP.

kulickyHračkářství Hugo chodí bos je velmi hrdé, že vytvořilo chráněná pracovní místa a dokazuje, že to není těžké a pro firmu je to obohacující. Chcete-li s nám sdílet filosofii podpory malovýroby, české tradiční hračky a zaměstnávání lidí na základě jejich schopností, a nikoliv ladnosti chůze, pak využijte naši nabídku Náhradního plnění.

Hugo chodí bos se specializuje na originální České hračky, které jsou krásným dárkem pro zaměstnance i obchodní partnery. Po domluvě můžeme hračku doplnit Vaším logem, přidat k ní certifikát o jejím původu ve světových jazycích a podobně. Zkrátka pro Vás umíme vymyslet na míru skoro cokoliv.

Stačí kontaktovat Báru Kunstovnou na emailu bara@hugochodibos.cz nebo jí zavolat na 605 830 245 a domluvíme se. ☺

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení