Opravna hraček

Opravna hraček je z důvodu indispozice našeho pana opraváře pozastavena.

Ne nadarmo se říká, že nejlepší věci přicházejí náhodou. Stejně tak tomu bylo i s naší opravnou hraček.

Už dlouho v nás rezonovala myšlenka hračky nejen prodávat, ale i opravovat. Využívat věci znova a prodlužovat tak jejich život. Znovu použít hračky, které jsme měli tak rádi a které je škoda vyhodit jen pro to, že mají nějakou drobnou “bolístku”. A k tomu v době, kdy máme osud planety takřka ve svých rukou, může být opravování a další využití opravdovým řešením.

Pak jednoho červnového dne přišla nabídka na pronájem obchodu na pražské Letné. Čekali jsme na podobnou nabídku v této lokalitě celých pět let,

takže jsme na to ihned kývnuli. Po rychlých jednáních byla prodejna naše a mohla začít rekonstrukce.

Překvapení na nás čekalo v podobě fotografie, kterou nám přinesl pan majitel domu asi tři dny pro podpisu smlouvy. Její původ byl z období kolem roku 1970 a byl na ní náš prostor s cedulí “Opravna hraček”.

Kdo nás sleduje, ví, že rádi vzpomínáme na časy kdy jsme byli sami dětmi a proto jsme se za pět let naší cesty potkali s plno zajímavými lidmi.

Jedním z nich byl i pán, který dokáže sehnat staré náhradní díly a zná kolegy, kteří pracovali právě v této Opravně.

Je nám tedy potěšením oznámit, že od 14. listopadu 2019 máme naši Opravnu v hračkářství na Letné (Milady Horákové 26, Praha 7).

Za tu dobu se nám podařilo úspěšně opravit desítky hraček a vrátit tak úsměv na tvář desítkám jejich majitelů.

Opravna bude fungovat jako sběrna. Paní prodavačka od vás vaše hračky přijme a pan opravář vám před opravou sdělí cenu, případně zda je vůbec oprava možná. Dobu opravy prosím počítejte cca 3 týdny až měsíc. Až budou vaše hračky zpět ve formě, dáme vám vědět.

Opravna hraček je z důvodu indispozice našeho pana opraváře pozastavena.

 

blog-opravna

 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení