Stavebnice BUKO - Hrad

Tip
3 438 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.10.2021

Dřevěná buková stavebnice, vymyšlená a pečlivě vyrobená v rodinné formě Makura, přináší malým (i velkým) stavitelům zcela unikátní systém stavění. Díky pevné konstrukci umožňuje stavět i složité a velké stavby, aniž by hrozilo zřícení při pokládání posledního dílku.

Gotický hrad pro rytíře z 295 dílů bude bavit nejen kluky. A pokud zrovna nemáte chuť být hradním pánem můžete stavět věže, které se díky upevňovacím kolíkům stanou stabilnějšími a mohou být vyšší než sami stavitelé - třeba pořádně vysokou rozhlednu, z této stavebnice můžete vyšplhat až na 170cm n.m. A nebo domy, zámky, mosty, pyramidy atd.

A až bude čas jít ven, můžete vzít buková semínka a podle návodu vysadit nový strom. Protože zábava z obnovitelných zdrojů nas baví :)

A před spaním bude čas na pohádkovou knížku O bukáčkovi.

Vyrobeno v České republice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věk 3+ (doporučujeme ale spíše 4+)

Tato jedinečná dřevěná stavebnice obsahuje kostky čtyř velikostí, v každé jsou drážky a díry, díky kterým do sebe krásně zapadají a kolíky se dají zajistit k podložce. Stavba se tím stává stabilnější a děti si ji i s podložnou mohou kamkoli přenést.

Všechny sady dřevěných stavebnic BUKO lze spolu navzájem kombinovat a dokupovat další stavební komponenty pro rozšíření staveb. Stavebnice u dětí přirozeně rozvíjí fantazii, kreativitu, logické myšlení, tvořivost, jemnou motoriku a prostorovou orientaci.

Balení obsahuje: Kostka 2 cm - 50 ks, kostka 4 cm - 50 ks, kostka 6 cm - 50 ks, kostka 8 cm - 50 ks, upevňovací kolíky 9,5 cm - 70 ks, upevňovací kolíky 5,5 cm - 20 ks, podložka 36 x 36 cm - 1 ks, vstupní brána - 1 ks, vlaječky - 3 ks, semínko buku lesního - 2 ks, Pohádka o Bukáčkovi - 1 ks

Rozměry balení 36 x 36 x 6,5 cm, 5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Doporučený věk: 3-6 let, 6-8 let, 8-99 let
Barva: přírodní
? Doporučený věk: 3-5r, 6+
Materiál: dřevo
? Pohlaví: Uni
rozměry (v x š x h): 36 x 36 x 6,5

BUKO Malý dům

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: