Gingo Rainbow

Tip
3 890 Kč
Objednáme pro Vás

Jedna struna, jasanové dřevo z Jeseníků, mnoho lásky k hudbě a ještě více řemeslné preciznosti - originální a jedinečný hudební nástroj pro děti.

Jsem začátečník, tahám za strunu a zpívám si lá-lá. Představ si strunu jako lano a bříško prstu jako akrobata, který se po ní prochází.

Rainbow je pro děti 0+. Děti tak vyrůstají s Gingem.


Gingo je užitečné celý den. Ráno začíná svítáníčkem, večer končí ukolébavkou před spaním.
Na hmatníku Ginga Rainbow je píseň Duha tuha. Ta je přiložena na první písňové kartě a s nástrojem uložena v krásném papírovém obalu.

Vyrobeno ručně v Čechách, ze dřeva horských jasanů.
Struna - japonské hedvábí. Profesionální ladicí mechanika.
Oleje a barvy nanášené štětcem. 
13 tónů - chromatická stupnice. 
Ladění A, jako bzučí včely a zpívají děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tomáš Fingerland a Petra Strá, učitelé a zakladatelé hudební La školy, hledali jednoduchý strunný nástroj pro děti, který by vedl ke hře i zpěvu - a zároveň k autorské tvorbě - ale žádný takový tu nebyl, tak vytvořili Gingo. Gingo se vyvíjelo pečlivě a dlouho. Ve škole i v dílně. Ruční výrobou zaručujeme preciznost. Gingo je nástroj s myšlenkou, že každý může začít hrát. Vytvořili nástroj pro děti, se kterým mohou vyrůst, který je inspiruje, jakmile začnou tisknout strunu, a který neodloží ani jako velké, protože je tak nadčasový.

Jeseníky jsou hory plné vody a jasanů. Jejich dřevo má výjimečné vlastnosti. Každé Gingo je z jednoho jasanového masivu a vydrží i pro další generaci.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hraní
Doporučený věk: 0-1 rok, 1-3 roky, 3-6 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: