Dřevěná stavebnice Buko – Velký dům půdorys, 298 dílů

4 249 Kč
Objednáme pro Vás

Dřevěná buková stavebnice, vymyšlená a pečlivě vyrobená v rodinné formě Makura, přináší malým (i velkým) stavitelům zcela unikátní systém stavění. Díky pevné konstrukci umožňuje stavět i složité a velké stavby, aniž by hrozilo zřícení při pokládání posledního dílku.

Jedná se o velký bukový dům (dá se říci, že jde o roubenku) pro čtyřčlennou rodinu (čtyřčlenná, ručně malovaná rodina je součást balení). 298 dílů vytváří nespočet možností, jak uspokojit nejnáročnější vize malých i velkých architektů a dřevostavitelů. A pokud zrovna nemáte chuť vést domácnost můžete stavět věže, které se díky upevňovacím kolíkům stanou stabilnějšími a mohou být vyšší než sami stavitelé. A nebo hrady, zámky, mosty, pyramidy atd.

A až bude čas jít ven, můžete vzít buková semínka a podle návodu vysadit nový strom. Protože zábava z obnovitelných zdrojů nás baví :)

A před spaním bude čas na pohádkovou knížku O bukáčkovi.

Vyrobeno v České republice.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBSAH BALENÍ:

Kostka 2 cm - 42 ks, kostka 4 cm - 42 ks, kostka 6 cm - 42 ks, kostka 8 cm - 42 ks, upevňovací kolíky 9,5 cm - 70 ks, podložka 36 x 36 cm - 1 ks, okna - 8 ks, dveře - 5 ks, vybavení domu: kuchyně, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna - 42 ks, postavičky: maminka, tatínek, chlapeček, holčička - 4 ks, semínko buku lesního - 2 ks, Pohádka o Bukáčkovi - 1 ks

Věk 3+

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Barva: přírodí
? Doporučený věk: 3 - 5 r
Materiál: dřevo
? Pohlaví: Uni
rozměry (v x š x h): 360x360x65

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: